Limanowa/Łętowe. 17-23 listopada "Światowy Tydzień Przedsiębiorczości"

Limanowa/Łętowe. 17-23 listopada "Światowy Tydzień Przedsiębiorczości"

„Bo przedsiębiorczość ma wiele twarzy”. Pod takim hasłem w małopolsce od 17 do 23 listopada trwać będzie "Światowy Tydzień Przedsiębiorczości". Piąta edycja przedsięwzięcia – organizowana jest w 18 miastach i miasteczkach naszego regionu. Partnerami akcji w naszym powiecie jest Kongregacja Kupiecka Zrzeszenie Handlu i Usług w Limanowej oraz Szkoła Górska – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w Łętowem.

Od 2010 roku Województwo Małopolskie jest oficjalnym partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego pełni funkcję koordynatora całości inicjatywy w Regionie.

W przygotowaniu i realizacji inicjatywy w regionie Województwo Małopolskiewspółpracuje z instytucjami otoczenia biznesu wspierającymi przedsiębiorczość, szkołami wyższymi, przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi, urzędami pracy i wszystkimi, którzy chcą współtworzyć to przedsięwzięcie. Każdego roku organizowany jest otwarty nabór na partnerów w którym każdy może zgłosić swoją ofertę. Dla uczestników wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

W programie inicjatywy zaplanowano szereg wydarzeń, w tym: szkolenia, warsztaty, wykłady, spotkania z przedsiębiorcami, konkursy, konferencje, a także Galę Młodego Biznesu. Program przygotowany został przez 43 partnerów oraz koordynatora  regionalnego (łącznie zaangażowane są 44 instytucje).

Tegoroczna – już piąta edycja przedsięwzięcia – organizowana jest pod hasłem „Bo przedsiębiorczość ma wiele twarzy” w 18 miastach i miasteczkach Regionu tj. Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Andrychowie, Bochni, Brzesku, Dąbrowie Tarnowskiej, Dobczycach, Gorlicach, Grybowie, Limanowej, Łętowem, Myślenicach, Nowym Targu, Oświęcimiu, Starym Sączu, Wadowicach, Zakopanem.

Więcej na stronie http://www.malopolska.pl/Wydarzenia/Strony/Aktualnosc.aspx?pid=8399 

fot./żródło UMWM


Zobacz również