Żaba pomaga Patalicie wygrać wybory. Pomyłka czy przypadek?

Żaba pomaga Patalicie wygrać wybory. Pomyłka czy przypadek?

Piotr Pajdzik, pełnomocnik komitetu wyborczego "Zróbmy To Razem" został mile zaskoczony, kiedy dowiedział się o wpłacie na konto reprezentowanego przez siebie komitetu wyborczego. Zdziwnienie było o tyle uzasadnione, że wpłaty dokonał Józef Żaba z Kasiny Wielkiej.

Kiedy Piotr Pajdzik, pełnomocnik KW „Zróbmy To Razem” zadzwonił do naszej redakcji, aby podzielić się swoją wiadomością, sami nie mogliśmy uwierzyć. Dlatego poprosiliśmy o dowód. Ten się znalazł w postaci skanu wyciągu bankowego. Wpłata została dokonana na sumę 3 tysięcy złotych. Wpłacającym okazał się Józef Żaba z Kasiny Wielkiej, pełnomocnik KW Bolesława Żaby. Przypadek czy zbieg okoliczności.

– Cieszymy się z każdej wpłaty, a z takiej tym bardziej – mówi Piotr Pajdzik, pełnomocnik KW „Zróbmy To Razem”. – To na pewno nie jest żart, bo okazało się, że na naszym koncie mamy dodatkowe pieniądze, które przeznaczymy na kampanię. Z każdej innej również będziemy się cieszyć – dodaje z przekąsem Pajdzik.

Pełnomcnik komitetu wyborczego, którego szefem jest Tadeusz Patalita z uśmiechem na ustach parafrazuje sentencje z Krzyżaków Henryka Sienkiewicza i dodaje. – „Pieniędzy Ci u nas dostaek, ale i te przyjmiemy na znak zwycięstwa”.

Zobacz również