Joniec-Team zdobywcą Grupowego Mistrza Polski Super Enduro

Joniec-Team zdobywcą Grupowego Mistrza Polski Super Enduro

W minioną sobotę w Pałacu Olimpijskim w Warszawie najlepsi zawodnicy sportu motocyklowego uroczyście zakończyli sezon. Zawodnicy z klubu Joniec Team w składzie: Paweł Kaim, Emil Juszczak i Krzysztof Nędzka odebrali tytuł Grupowego Mistrza Polski Super Enduro.

Uroczystość podsumowująca doroczne starty zawodników w sportach motocyklowych była okazją do tego aby ich wyróżnić i podsumować osiągniete znakomite wyniki na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. takie z rąk Prezesa PZM Andrezja Witkowskiego powędrowały do zawodników JoniecTeam.

– Cieszymy się bardzo, z tego wspólnego sukcesu – mówi Paweł Kaim, lider grupy. Nie liczyliśmy, że w klasyfikacji generalnej superenduro osiągniewmy tak dobry wynik. Opłacała się ciężka praca. Dziękuję również naszemu głównemu sponsorowi Mieczysławowi Jońcowi, który nie bał się zaryzykowac swoich pieniędzy i zainwestował w nasze starty – dodaje popularny „Pablo”.

Indywidualnie w generalce w klasie OPEN Paweł Kaim zajął 3 miejsce. Emil Juszczak zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie „Junior”. Michał Burdek uplasował się na drugim miejscu zdobywając tytuł V-ce Mistrza Polski w klasie „B”.

Fot.:JoniecTeam

Zobacz również