„Mikołaj z Gwiazdą” dla dzieci z limanowskiego szpitala

„Mikołaj z Gwiazdą” dla dzieci z limanowskiego szpitala

„Mikołaj z Gwiazdą”, to druga edycja akcji, gdzie znane gwiazdy sportu będą wręczać prezenty dzieciom przybywającym w limanowskim szpitalu. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Kibiców LimanoVianie i Starostwo powiatowe w Limanowej. Akcji patronuje nasza telewizja.

Chcemy sprawić radość tym dzieciom którzy ten dzień spędzają w szpitalu. W tym roku zawitamy na odział dziecięcy do szpitala 8 grudnia 2014. Jeżeli na to pogoda pozwoli to „Mikołajów” poprowadzi kolumna Limanowskich Motocyklistów.
Nie możemy jeszcze dokładnie zdradzić kto wcieli się w rolę Mikołaja, ale na pewno będą to ciekawe osobistości świata sportu.

Tak jak w roku poprzednim i w tym roku zawitamy do Limanowskiego Szpitala na odział Dziecięcy ze sportowcami na Mikołajki. W tym roku w akcję włączyli się Tomasz Kowal (Strongmen), Rafał Sonik (uczestnik rajdu DAKAR startuje na quadzie), Paweł Kolodziej (Bokser) oraz MKS Limanovia Szubryt. Paczki przekażemy dzieciom które ten dzień muszą spędzać w Szpitalu. 

Dziękujemy wszystkim sponsorom za okazałe wsparcie bo bez nich by nie było tej akcji: DORATEX Ubezpieczenia, ELEKTRICAL państwa Mrożków, Auto Części KACZMARCZYK Adam Kaczmarczyk, Przedsiębiorstwo Budowlane INDECO, INOX-S Balustrady Nierdzewne Mirosław Smoleń, KARCZMA MATRAS, Drukarnia MM, Zakłady Mięsne SZUBRYT. 

Stowarzyszenie dziękuje również za pomoc w organizacji akcji Starostwu Powiatowemu w Limanowej, Dyrekcji Limanowskiego Szpitala oraz panu Piotrowi Musiałowi radnemu Miasta Limanowa – czytamy na stronie internetowej stowarzyszenia kibiców.

Zobacz również