Na Śnieżnicy podsumowali Grand Prix o Puchar BeskidCard.

Na Śnieżnicy podsumowali Grand Prix o Puchar BeskidCard.

W ubiegłą niedzielę na stacji narciarskiej Śnieżnica w Kasinie Wielkiej odbyły się ostatnie zawody i uroczyste zakończenie III Grand Prix o Puchar BeskidCard.

Zarówno słoneczna aura, jak i liczne nagrody do zdobycia przyciągnęły szerokie grono zawodników. Wielu z nich brało udział w poprzednich edycjach zawodów, jakie organizowane były przez cały sezon zimowy 2014/2015 r  na 10 stacjach narciarskich należących do wspólnego karnetu BeskidCard. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Grand Prix – Wasz aktywny udział w zawodach uczynił tegoroczny sezon narciarski wyjątkowo udanym i pełnym wrażeń!

Na zakończenie imprezy organizatorzy dokonali aż dwukrotnego rozdania nagród – nagrodzono zwycięzców ostatniej edycji zawodów na Śnieżnicy, a następnie wszystkich sklasyfikowanych w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix o Puchar BeskidCard – zawodników, którzy brali udział w zawodach na co najmniej 6 stacjach. 

Wśród nagród znalazły się liczne atrakcyjne upominki, m.in. karnety BeskidCard
 (10, 7 i 5 -cio dniowe do wykorzystania w sezonie 2015/2016) oraz nagrody ufundowane przez Sponsorów:Karczma i Gościniec Galicyjski z Miasteczka Galicyjskiego, Supermarket Rafa, Odzież JoMu Clothes, Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia FitDietetyk, Projektowanie i produkcja odzieży Twoja Marka, Kosmetyki Naturalne Forever Aloe Vera, Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej CosmeEstetic – są to Sponsorzy z Nowego Sącza, Hotel Perła Południa z Rytra, Dystrybutor map podhalanka.pl ze Spytkowic, King Soft ze Starego Sącza, Odzież sportowa JMP Sportswear z Szaflar, Agroturystyka na Łostówce z Łostówki k/Mszany Dolnej, Chata Magóry z Kosarzysk k/Piwnicznej, Gabinet Kosmetyczny Yasumi z Limanowej, Hotel pod Dębami z Osieczan k/Myślenic, Uzdrowisko Rabka z Rabki – Zdrój oraz Treningi na Tyczkach z Krynicy – Zdrój. 

Impreza wieńcząca Grand Prix była połączona z ważną inicjatywą – przy stoku narciarskim znajdował się punkt pobrań komórek macierzystych na rzecz fundacji DKMS, gdzie każdy mógł się zarejestrować jako dawca i w ten sposób być może uratować komuś życie. Całe przedsięwzięcie przebiegało pod hasłem przewodnim fundacji: „Wspólnie przeciw białaczce”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję i dołączyli do grona potencjalnych dawców!

Mimo, iż sezon dobiega końca, BeskidCard nie zawiesza swojej aktywności. Osoby posiadające kartę BeskidCard czeka mnóstwo atrakcji przez cały rok! Zapraszamy na stronę www.beskidcard.pl, gdzie na bieżąco publikowane są informacje o kolejnych wydarzeniach organizowanych w Beskidach. 

Zobacz również