Już jutro Powiatowy Dzień Dziecka pod Mogielicą

Już jutro Powiatowy Dzień Dziecka pod Mogielicą

6 czerwca, przy stadionie LKS „Zalesianka”, u stóp Mogielicy odbędzie się Powiatowy Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Główną będzie występ Marcina Dańca.

Na godzinę 15.50 zaplanowano oficjalne otwarcie Powiatowego Dnia Dziecka. W tym czasie kibiców piłkarskich zapraszamy do żywiołowego dopingowania na Turnieju Piłki Nożnej Żaków, w którym będą rywalizowały cztery drużyny: Harnasie Tymbark, MKS Limanovia, LKS Mordarka oraz AP Mam Talent. Niemniejsze emocje powinny towarzyszyć pokazowi w wykonaniu zawodników Ars Klub Kiokushinkai Limanowa. Po nich zaprezentuje się zespół regionalny Luhacovice z Czech oraz Joanna Leśniak, Wojciech Steczowicz i Wojciech Śliwa.

W trakcie imprezy organizatorzy zapraszają na liczne gry i zabawy z animatorami. Każdy będzie mógł sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, poczuć się jak Rafał Sonik w Dakarze podczas przejażdżki quadem. Dla fanów motoryzacji AMK Limanowa zaprezentuje się w specjalnym pokazie.

Koła Gospodyń Wiejskich zadbają, by nikt podczas naszej zabawy nie był głodny. Panie przygotują wiele przysmaków regionalnych. Wszystkie atrakcje – gratis!

A na deser – goście specjalni! Anna Potaczek, znana z serialu W-11 i gwiazda wieczoru – jeden z najbardziej znanych polskich kabareciarzy – Marcin Daniec w specjalnym programie.

Zobacz również