Ciało mężczyzny znalezione nad rzeką Łososinką

Ciało mężczyzny znalezione nad rzeką Łososinką

Smutny finał poszukiwań 57-latka, który zaginął we czwartek 8 października na terenie Dobrej. Mężczyznę znaleziono w sobotę nad potokiem "Łososinka".

O zaginięciu 57-latka poinformował jego krewny, który w sobotę 10 października w KP w Tymbarku złożył oficjalne zawiadomienie. Zaginiony ostatnio był widziany 8 października po południu w centrum Dobrej. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po przyjęciu zawiadomienia, personalia 57 latka figurowały w systemach policyjnych jako dane osoby zaginionej, jego legitymowanie w jakiejkolwiek części kraju informowało by policjantów, że zaginionego  poszukuje rodzina. Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Limanowej przekazał komunikat o zaginięciu mężczyzny patrolom, które w ramach służby miały zwracać uwagę za poszukiwanym o podanym im rysopisie.  

– Kilka godzin od przyjęcia zawiadomienia policjanci z komisariatu z Tymbarku, na terenie Dobrej w rejonie potoku „Łososinka” ujawnili zwłoki mężczyzny, którym okazał się zaginiony 57-latek – informuje Stanisław Piegza, rzecznik KPP w Limanowej.

– Ciało tego człowieka decyzją prokuratora zabezpieczono do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczamy aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie – dodaje S. Piegza.

Zobacz również