6 medali z Pucharu Polski przywieźli taekwondziści z Mszany Dolnej

12 grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej z serii Puchar Polski – Olsztyn Cup 2015. Sukcesy cieszą tym bardziej, że turniej stał na bardzo wysokim poziomie.

Wzięło w nim udział 250 zawodników z całej Polski, w tym 7 reprezentantów UKS KORYO Mszana Dolna (juniorzy i kadeci): Mateusz Szczęsnowski, Karolina Szczęsnowska, Sabina Kornaś, Patrycja Kornaś, Kacper Piaskowy, Kamil Skolarus,  Maksymilian Śmieszek. Złote medale zdobyli: Mateusz Szczęsnowski, Maksymilian Śmieszek i Kacper Piaskowy; srebrny medal wywalczyła Sabina Kornaś, a brąz przywiozła z zawodów Patrycja Kornaś.

Tuż za podium, na miejscu piątym, uplasowali się:  Karolina Szczęsnowska i Kamil Skolarus. Najlepszym zawodnikiem turnieju Olsztyn Open został Maksymilian Śmieszek, zawodnik UKS KORYO.