Akcja "Zielona Choinka" czeka na Twoje wsparcie

Akcja "Zielona Choinka" czeka na Twoje wsparcie

Od 5 lat patronujemy akcji "Zielona Choinka". Kiedy pomysł jej organizacji po raz pierwszy zrodził się w naszej redakcji, nie przypuszczaliśmy, że inicjatywa wsparta przez lokalnych przedsiębiorców i Starostwo Powiatowe w Limanowej nabierze takiego rozmachu.

Po raz kolejny Komitet Organizacyjny akcji „Zielona Choinka”, pod honorowym patronatem Jana Puchały- Starosty Limanowskiego, organizuje akcję, której celem jest pomoc najuboższym rodzinom z terenu Powiatu Limanowskiego.

Pomóc może każdy, kto tylko wykaże chęć i wesprze finansowo akcję, bądź przekaże produkty, które przydadzą się każdej z rodzin. Wiemy do kogo pomoc ta trafi, bo sami odwiedzamy potrzebujących. 

Ale tej pomocnej dłoni od nas potrzebuje coraz więcej rodzin, dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie. Wspomóż naszą akcję i przekaż produkty, które w formie darów trafią do najbardziej potrzebujacych rodzin naszego regionu.

Jeśłi chcesz pomóc – masz czas do 18 grudnia. Zgłoś się do Starostwa Powiatowego w Limanowej, bądź zadzwoń pod nr tel: 183335903 lub 600 070 938.

Tak akcja przebiegała w zeszłym roku.

Zobacz również