Komentarz. Kto ma rację? Burmistrz czy redakcja

Komentarz. Kto ma rację? Burmistrz czy redakcja

Na stronie internetowej UM Mszana Dolna mogłem przeczytać sprostowanie dotyczące "popełnionego" przeze mnie artykułu pt. ”Mszana Dolna. Zamieszanie wokół odbioru śmieci? W tej sprawie zachowujemy ciągłość”.

Artykuł, który został opublikowany na naszym portalu powstał z myślą o mieszkańcach, którzy wyrażali swój niepokój odnośnie częstotliwości odbioru śmieci. Takich maili otrzymaliśmy kilka. Nie było moją intencją szukanie dziury w całym, tylko opis aktualnej rzeczywistości. Nie jestem kronikarzem, tylko dziennikarzem. Tak mi się wydawało przynajmniej do tej pory.

Sprostowanie na stronie ineternetowej miasta sugeruje, że moje obliczenia dotyczące częstotliwości odbioru śmieci były błędne. Jednak wystarczy tylko poszperać w archiwum na stronie urzędowej miasta i znajdziemy informacje na temat odbioru śmieci przez firmę „Empol”.

Wykonałem screen harmonogramu odbioru odpadów komunalnych zamieszczony na stronie urzędowej miasta i postanowiłęm go opublikować. Proszę pomóc mi policzyć. wtedy przyznam sie do błędu.

Harmonogram odpadów komunalnych 2015 rok.

Zobacz również