Turniej Charytatywny "Zagraj z nami dla Kubusia"

Turniej Charytatywny "Zagraj z nami dla Kubusia"

Już w najbliższy weekend tj. 16 i 17 stycznia w hali ZSS nr 3 w Limanowej odbędzie się Turniej Charytatywny "Zagraj z nami dla Kubusia". Imprezie patronuje Władysław Bieda, Burmistrz Limanowej.

Kubuś Dąbrowski ma niecałe trzy latka. Urodził się z wrodzonym brakiem przedramienia i dłoni prawej,  zrośniętym 3 i 4 palcem dłoni  lewej. W jego prawej nóżce brakuje kości strzałkowej, stawu skokowego a stopa jest mniejsza i ma 4 paluszki. Kość piszczelowa była wygięta, a nóżka krótsza o 6 cm.

Kubuś jest już po kilku operacjach, jego paluszki zostały rozdzielone, stopa prawidłowo ustawiona, staw skokowy zrekonstruowany, a nóżka została wyprostowana i wydłużona o 5 cm. Przed nim kolejne operacje wydłużania nóżki, bo nie będzie ona rosła tak szybko jak zdrowa, ciągła rehabilitacja oraz protezowanie prawej rączki.

Leczenie Kubusia jest bardzo kosztowne, dlatego prosimy ludzi o wielkim sercu o wsparcie. Będziemy wdzięczni za każdą podarowaną  kwotę, którą prosimy  kierować  na konto :
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A.   15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:   23594 – Dąbrowski Jakub Limanowa – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia                                                                        

Przekaż 1% podatku. W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj: 
23594      Dąbrowski Jakub Limanowa

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą pomóc Kubusiowi. Przed maluchem kolejne operacje wydłużania nóżki, ciągła rehabilitacja oraz protezowanie prawej rączki.

Zobacz również