Rafał Pietrzak – bramkarski talent ziemi limanowskiej

Rafał Pietrzak – bramkarski talent ziemi limanowskiej

Rafał Pietrzak (18 lat, 202 cm wzrostu), bramkarz juniorów Limanovii, w ostatnich tygodniach zrobił sporo dla swojej promocji. Najpierw testy w Wiśle Kraków, potem znakomity (wygrany) turniej w Halowych Mistrzostwach Małopolski.

W ubiegłym tygodniu Rafał Pietrzak był na testach w Wiśle Kraków.

Biała Gwiazda od pewnego czasu interesowała się młodym bramkarzem juniorów Limanovii. W ubiegłą sobotę Rafał Pietrzak ponownie pokazał wielką klasę. Limanovia zdobyła w Krakowie Halowe Mistrzostwo Małopolski z kategorii juniorów starszych. Pokonała m.in. 5-0 swoich rówieśników z Wisły Kraków. Rywale mieli kilka znakomitych okazji, ale Rafała Pietrzaka nie zdołali pokonać. Jego bramkarski talent podkreślono w relacji na stronie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej: 

–  „Bramkarz juniorów Limanovii – Rafał Pietrzak – był zdaniem wielu najlepszym bramkarzem turnieju finałowego – oceniono w relacji MZPN. – Mimo wzrostu 202 cm imponował sprawnością fizyczną. W ostatnich dniach był na testach w Wiśle i jeśli krakowianie go nie wezmą, to z pewnością szybko znajdzie nowy klub” (MZPN KRAKÓW).

Rafał Pietrzak pierwsze kroki piłkarskie stawiał w klubie Dobrzanka Dobra. Od 3 sezonów reprezentuje barwy Limanovii Elektrical MOS PL Limanowa, która występuje w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych.

Źródło:limanovia.net

Zobacz również