We wtorek doszło do trzech kolizji w Limanowej, Mszanie Dolnej i Dobrej

We wtorek doszło do trzech kolizji w Limanowej, Mszanie Dolnej i Dobrej

Do trzech kolizji na drogach naszego regionu doszło we wtorek 15 marca. Jak informują policjanci nikomu na szczęście nic się nie stało.

O godzinie 8:50 w Limanowej na ul. Jordana, kierująca samochodem marki Subaru oraz kierująca VW Passatem wykonując równocześnie nieprawidłowo manewry cofania doprowadziły do zderzenia pojazdów. Kierujące były trzeźwe. Zostały ukarane mandatami.

O godzinie 19:05 w Mszanie Dolnej na skrzyżowaniu ul. Zakopiańskiej i Krakowskiej 33-letni kierujący Peugeotem 307 skręcając w lewo na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa osobie pieszej znajdującej się na oznakowanym przejściu. W ten sposób doprowadził do zdarzenia drogowego. Poszkodowany nie poniósł żadnych obrażeń, a kierujący autem został ukarany mandatem.

W Dobrej ok 21:25 19-letni kierujący samochodem marki Opel Corsa podczas wyprzedzania nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do zderzenia z pojazdem który wyprzedzał. Kierowała nim 28-letnia kobieta. Mężczyzna był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Zobacz również