Piotr Doll, z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Limanowa odszedł na emeryturę

Piotr Doll, z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Limanowa odszedł na emeryturę

Piotr Doll, zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Limanowa odszedł na emeryturę. W policji przepracował prawie 28 lat.

Uroczyste pożegnanie Piotra Dolla odbyło się dzisiaj w siedzibie limanowskiej jednostki policji. Asp. sztab. Piotr Doll od  2011  roku pełnił służbę w KPP Limanowa na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego.

W związku z odejściem Piotra Dolla, Komendant Powiatowy Policji w Limanowej powierzył pełnienie obowiązków zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego asp. sztab. Mirosławowi Bulandzie dotychczasowemu Kierownikowi Rewiru Dzielnicowych, a jego obowiązki przejął asp. sztab. Piotr Frys Kierownik Ogniwa Ds. Prewencji z Komisariatu Policji w Tymbarku.  

– Poświęcę się pracy społecznej i będę intensywniej niż do tej pory pracował na rzecz lokalnjej społeczności – mówi Piotr Doll, który również jest radnym Gminy Mszana Dolna.

– Spraw którymi chciałbym się zająć jest dużo. Na pewno moja emerytura, to będzie taka mam nadzieję intensywna i pracowita – dodaje.

Piotr Doll w policji pracował 28 lat. Służył m.in w Komendzie wojewódzkiej w Krakowie, w KPP w Nowym sączu, a także KPP Nowy Targ.

Zobacz również