Pływalnia w Limanowej ma nowego dyrektora. Janusz Ruchała odszedł na emeryturę

Pływalnia w Limanowej ma nowego dyrektora. Janusz Ruchała odszedł na emeryturę

Janusz Ruchała, dotychczasowy dyrektor limanowskiej pływalni odszedł na zasłużoną emeryturę. Swoje obowiązki zawsze traktował z należytym szacunkiem i z odpowiednią znajomością wykonywanego fachu.

Janusz Ruchała pod koniec 2010 roku został wybrany w konkursie na stanowisko Zastępcy Dyrektora Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury, do kierowania krytą pływalnią w Limanowej. Od początku czynnie brał udział w procesie uruchomienia Pływalni Limanowskiej.  Później z uwagi na zmiany w strukturze organizacyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej wyodrębniony został Wydział Obsługi Obiektów Rekreacyjno – Sportowych, na czele którego stanął Janusz Ruchała. Był dobrym doradcą, od początku poddawał różne rozwiązania dotyczące przepisów i funkcjonowania placówki. Jego doświadczenie jako byłego koordynatora budowy i zarządcy sądeckiej pływalni nad Kamienicą pozwoliły na właściwy rozwój limanowskiego obiektu.

– Dziękuję Dyrektorowi, że był z nami od samego początku do dzisiaj. To był dobry zarządca. Przez te 5 lat pływalnia Limanowska przyciągnęła dużą rzeszę Klientów, a także zdobyła opinię bezpiecznej, czystej, zadbanej i konkurencyjnej w stosunku do innych tego typu pływalni – mówił Jan Puchała, Starosta Limanowski, w imieniu wszystkich Członków Zarządu uczestniczących w spotkaniu. – Obowiązki do momentu wyboru jego następcy przejął Dawid Jasica – nasz wieloletni pracownik, który pół roku temu został przeniesiony z Wydziału Promocji na pływalnię.

Źródło:powiat.limanowa.pl

Zobacz również