Mszana Dolna. Piknik Rodzinny – Dzień Dziecka. Fotorelacja

Mszana Dolna. Piknik Rodzinny – Dzień Dziecka. Fotorelacja

Na tyle na ile pozwoliła pogoda odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Z powodu burzy i ulewy, która przeszła w połowie naszego pikniku, nie odbyły się warsztaty Drużyny Mistrzów oraz finał III Mini Talent Show.

Na te wydarzenia zapraszamy za tydzień – w niedzielę 5 czerwca do sali MOK, dokładne godziny zostaną podane we wtorek. Przepraszamy za te zmiany. 
Ale zanim pogoda trochę pokrzyżowała nam plany to się działo.

Bajkowo przebrane wolontariuszki i wolontariusze z ZSTI i nie tylko, przeprowadzali gry i zabawy dla najmłodszych i tych trochę starszych.

Niestety ze względu na pogodę swoich konkurencji nie przeprowadzili do końca wolontariusze, jak i wędkarze z Koła Wędkarskie Mszanka. Dmuchane zjeżdżalnie i skakanki, trampolina dostępne były dla wszystkich, którzy mieli na to ochotę. Zawsze dużym oblężeniem cieszy się ścianka wspinaczkowa i most tyrolski i nie inaczej było w tym roku.

Podobnie jest z malowaniem twarzy – to chyba najbardziej oblegane stanowisko. Pojawił się również oczekiwany wóz strażacki, były pytania czy się pojawią i nie zawiedli. Tylko zamiast chłodzącej kurtyny wodnej strażaków, polało się z nieba. 

Nie stracili Ci, którzy zjawili się po burzy w Parku Miejskim, na nowo zostały uruchomione dmuchańce i trampolina, pojawiła się również animatorka, która skręcała dla wszystkich różne kształty z baloników. Cała imprezę wspierała swoją obecnością Agroturystyka Oberwanka, którzy nie tylko karmili, ale również udostępniali do przejażdżki akumulatorowe samochody i motory.

We wtorek w godz. 11-19 Miejski Ośrodek Kultury zaprasza po odbiór nagród nagród: łowienie rybek dzieci do lat 5: 1 miejsce Piotr Wójciak oraz Kamil Karpierz, 2 miejsce Oliwia Lupa, 3 miejsce Piotr Marciński oraz slalom biegowy z klas 1-3: 1 miejsce Grzegorz Kolbiarz oraz Kamil Niedośpiał, 2 miejsce Jakub Surma, 3 miejsce – Mateusz Woźnicki oraz tor przeszkód z taczkami dla przedszkolaków – 1 miejsce Adaś Lekki, 2 miejsce – Krzyś Kolbiarz, 3 miejsce Dominika Popławska. Nie zdążyliśmy wręczyć tych nagród, a konkurencje były rozegrane.

niedzielę 5 czerwca o godzinie 17.30 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie Finał III Mini Talent Show. 

Tekst: MOK Mszana Dolna

Fot.:MOK Mszana Dolna, OSP Mszana Dolna

Zobacz również