Efektowne zwycięstwo i pozycja v-ce lidera w IV lidze

Efektowne zwycięstwo nad Popradem Muszyna odnieśli piłkarze Limanovii. W drugiej kolejce 4 ligi pokonali oni przyjezdnych aż 6-1.

W I połowie kibice przy ulicy j. marka oglądali 3 bramki. W 14 minucie Komora pokonał Kurek. Na 2 -0 2 35 minucie strzelił Wsół. Jeszcze przed przerwą 3 gola dołożył na konto gospodarzy Kożuch.

W II połowie bramki dla Limanovii strzelali: ’48 Kurczab, Grzegorz Mus i Józef Piwowarczyk. Honorowe trafienie dla gości było dziełem Janury, który wykorzystał jedenastkę.

Pozostałe Dryżyny z naszego regionu w 2 kolejce nie grały tak efektowanie jak Limanovia. Orkan Szczyrzyc na wyjeździe przegrał z Barciczanką 0-2.

Z kolei Tymbark na również na wyjeździe zremisował z Bocheńskim 3-3. W tabeli IV ligi: Limanovia z 4 pkt jest 2. Tymbark dziesiąty z dorobkiem 2 pkt, a przedostatni Orkan na razie pozostaje bez punktów.

Ciekawie zapowiada sie 3 kolejka. 28 sierpnia o godzinie 17 w Szczyrzycu gospodarze w derbach ziemi limanowskiej zmierzą się z Limanovią.