Policja szuka świadka wypadku w Niedźwiedziu i prosi o pilny kontakt

Policja szuka świadka wypadku w Niedźwiedziu i prosi o pilny kontakt

Komisariat Policji w Mszanie Dolnej prowadzi śledztwo nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Limanowej w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 5 lutego 2016 roku w Niedźwiedziu w wyniku którego śmierć poniósł pieszy.

Przypomnijmy. Do tego tragicznego wypadku doszło kilka minut po północy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący osobowym KIA, 57-latek najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Widząc co się stało kierowca udzielał pierwszej pomocy 32-latkowi, którego w stanie ciężkim pogotowie zabrało do szpitala w Limanowej. Tam niestety pomimo wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł.

W trakcie analizy posiadanych materiałów śledztwa ustalono, że na miejscu wypadku poza kierującym KIA, zatrzymał się samochodem nieustalonej marki również inny mężczyzna poruszający się od strony Koniny. Mężczyzna ten (w wieku około 25 lat, nosi okulary) rozmawiał ze świadkiem przekazując mu pewne informacje, które mogą się okazać kluczowe przy prowadzonym śledztwie.

Komisariat policji w Mszanie Dolnej zwraca się z prośbą do owego mężczyzny
o pilny kontakt z prowadzącą sprawę st.asp. Agatą Szwagrzyk pod nr. telefonu 18 33 10 007.

Prosimy również aby osoby – które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego wypadku – skontaktowały się z policjantką prowadzącą sprawę. 

Zobacz również