Hat-trick Wierzyckiego i zwycięstwo Limanovii. Porażki Orkana i Tymbarku

Hat-trick Wierzyckiego i zwycięstwo Limanovii. Porażki Orkana i Tymbarku

W 4 kolejce 4 ligi Limanovia wygrała na wyjeździe z Barciczanką 3-1. Trzy gole w tym meczu ustrzelił Sylwester Wierzycki. Kolejny w tym sezonie mecz przegrał Orkan Szczyrzyc. Przegrał również KS Tymbark.

– To był bardzo ciężki mecz dwóch dobrych drużyn – powiedział trener Limanovii, Mateusz Wroński. –Nasi zawodnicy zostawili dzisiaj na boisku dużo zdrowia. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy, ale po zmianie stron wypracowaliśmy wyraźną przewagę osiągając zasłużone zwycięstwo. Kolejny raz to rywale objęli prowadzenie, a my musieliśmy odrabiać straty. Tym razem potrafiliśmy osiągnąć zwycięstwo, bo w drugiej połowie nie było wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Rzuty karne były podyktowane po ewidentnych faulach. Byliśmy dzisiaj poważnie osłabieni, bo za czerwoną kartkę pauzował nasz kluczowy defensor Walid Kandel. Potwierdziliśmy, że możemy wygrać z każdym w tej lidze i z optymizmem czekamy na kolejne spotkania.

Swoje mecze wyjazdowe przegrały dwie pozostałe drużyny występujące w IV lidze. Orkan Szczyrzyc wysoko przegrał, bo aż 0-5 z Lubaniem Maniowy, a KS Tymbark uległ 0-1 Watrze Białce Tatarzńskiej.

W tabeli 4 ligi najwyżej plasuje się Limanovia, która ma 8 pkt. i zajmuje 3 pozycję. KS Tymbark jest 13 (2 pkt.), a tabelę zamyka Orkana szcyrzyc z dorobkiem 1 pkt.

W piątej kolekce wszystkie nasze zespoły z regionu zagrają mecze w sobotę 3 wrzeeśnia i „u siebie”. W Limanowej w sobotę o godz. 17.00 gospodarze zagrają z Lubaniem Maniowy, Orkan Szczyrzyc zagra z Jadownicznką (17.00), a KS Tymbark podejmie Barciczankę

Zobacz również