Kobieca piłka nożna. Piłkarki z Mszany mało gościnne dla swoich rywalek

Kobieca piłka nożna. Piłkarki z Mszany mało gościnne dla swoich rywalek

Już po raz czwarty w tym roku szkolnym uczniowie-sportowcy mszańskiej “Jedynki” zdobywają tytuł mistrzowski. Podopieczne Zbigniewa Stachury zajęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej.

Tym razemw zawody w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w halowej piłce nożnej odbyły się w miejskiej hali sportowej w Mszanie Dolnej. Podopieczne Zbigniewa Stachury z mszańskiej „jedynki” pokazały „lwi pazur” i nie dały sie ograć zadnej z występujących z powiatu drużyn.
– Cieszę się, że moje dziewczęta tak dobrze zagrały. Gratuluję im, bo to ich największy sukces. teraz czekają nas zawody rejonowe – mówi nauczyciel z ZSSM nr 1 w Mszanie Dolnej Zbigniew Stachura.

Dziewczeta z Mszany Dolnej wystąpiły  wtym turnieju w następującym składzie: Czech Zuzanna, Jugowiec Aleksandra, Kolarska Kaja, Kopycińska Zuzanna, Kornaś Ewa, Malec Julia, Piekarczyk Aleksandra, Potaczek Gabriela, Wesołowska Żaneta, Zając Izabela.
16 listopada dziewczęta będą reprezentować szkołę i powiat w zawodach rejonowych, które odbędą się również w Mszanie Dolnej. 

Zobacz również