Kolizyjny wtorek na drogach powiatu. Kierująca po kolizji uciekła z miejsca zdarzenia

Kolizyjny wtorek na drogach powiatu. Kierująca po kolizji uciekła z miejsca zdarzenia

Wczoraj (10 października 2016) na terenie powiatu policjanci odnotowali 4 kolizje drogowe. Przyczynami tych zdarzeń drogowych było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz nieuwaga kierowców.

O godz. 6.20 w Limanowej na ul. Kopernika 26-letni kierujący pojazdem marki Daewoo Nexia potrącił 17-letniego pieszego który prawidłowo przechodził przez przejście dla pieszych. Pieszy został zabrany do szpitala, ale po badaniach został zwolniony do domu. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem. 

O godz. 13.00 w miejscowości Gruszowiec, 55-letni kierujący samochodem marki Fiat Stilo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Mężczyzna trzeźwy, został ukarany mandatem. 

O godz. 16.00 w Limanowej na ul. Rynek kierująca samochodem marki Mitsubishi podczas zmiany pasa ruchu uderzyła w prawidłowo jadący pojazd marki Peugeot po czym odjechała. Czynności wyjaśniające prowadzą policjanci z KPP w Limanowej. 

O godz. 18.55 w Limanowej na ul. Matki Boskiej Bolesnej pod nadjeżdżający pojazd marki Renault Koleos wbiegła sarna doprowadzając do uszkodzenia pojazdu. 

Zobacz również