Niedźwiedź. 42-letni mężczyzna ugodził nożem w klatkę piersiową 53-letnią konkubinę

Niedźwiedź. 42-letni mężczyzna ugodził nożem w klatkę piersiową 53-letnią konkubinę

14 grudnia 2016 roku ok godz: 19:30 dyżurny Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej odebrał zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie gminy Niedźwiedź mężczyzna ugodził nożem kobietę.

Na miescu policjanci zastali 4 osoby – 3 mężczyzn w wieku 42, 41 i 68 lat oraz 53-letnią kobietę.           

– Ze wstępnych ustaleń na miejscu wynikało, że podczas libacji alkoholowej z nieznanych przyczyn 42-letni mężczyzna ugodził nożem w klatkę piersiową swoją 53-letnią konkubinę – mówi Jolanta Mól, rzecznik KPP w Limanowej.

– Z uwagi na rozbieżne wersje zdarzenia wszyscy mężczyżni zostali zatrzymani. Kobieta z raną kłutą klatki piersiowej została zabrana do szpitala gdzie po udzieleniu pomocy została wypisana, ponieważ obrażenia ciała nie zagrażały jej życiu – dodaje J. Mól.

Wszyscy uczestnicy byli pod wpływem alkoholu. Kobieta – 2,1 promila, 42-letni konkubent – 3,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, pozostali mężczyźni 0,7 i 1,6  ‰.

41-letni mężczyzna w sierpniu 2015 roku dopuścił się podobnego czynu – wtedy ugodził swoją konkubinę nożem w okolice podbrzusza – został skazany na 3 miesiące pozbawienia wolności. Obecnie 42-latek przebywa w areszcie. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Zobacz również