Limanowa. Pożegnali zasłużonego policjanta

Limanowa. Pożegnali zasłużonego policjanta

10 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej odbyło się uroczyste pożegnanie podinsp. Marka Franczyka – Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych, miejskich oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Limanowej wraz z podległymi jednostkami.

 

Komendant Dariusz Urbanik podkreślił profesjonalizm i doświadczenie podinsp. Marka Franczyka i podziękował za długoletnią nienaganną służbę oraz realizowanie zadań na wysokim poziomie.

 

Podinsp. Marek Franczyk swoją służbę rozpoczął w Komendzie Policji w Limanowej gdzie głównie związany był z wydziałem Kryminalnym oraz Dochodzeniowo – Śledczym. Od 1993 roku pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej.

Z dniem 01.12.2016 roku Komendant Powiatowy Policji w Limanowej powołał podkom. Wiesława Czamarę na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej. Podkomisarz Wiesław Czamara jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Służbę w Policji rozpoczął w 1997 roku, pełniąc ją początkowo w pionie prewencji w Komendzie Rejonowej Policji w Nowym Sączu.

Od 2003 roku służbę pełnił w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej w Zespole Ruchu Drogowego, a następnie w Wydziale Kryminalnymi Dochodzeniowo Śledczym. 

Zobacz również