Mszana Dolna. Nowa dyrektor z nominacją od burmistrza

Mszana Dolna. Nowa dyrektor z nominacją od burmistrza

Bogumiła Cieżak otrzymała nominację na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mszanie Dolnej. Wręczył ją Józef Kowalczyk, burmistrz miasta.

– Mam nadzieję, że współpraca między nami będzie sie dobrze układała, a Państwo radni bądźcie przygotowani na moje częste wizyty u Was – wyznała nowo mianowana dyrektor placówki.

Wcześniej Agnieszka Modrzejewska-Potaczek, Przewodnicząca Rady Miasta wspólnie z Agnieszką Sasal, V-ce przewodniczącą Rady Miasta podziękowali za współpracę odchodzącej na emeryturę dotychczasowej dyrektor Józefie Łabuz. Do tych podziękowań włączył się oczywiście Józef Kowalczyk

Ustępująca ze stanowiska Józefa Łabuz podziękowała również za współpracę radnym, burmistrzowi, a także pracownikom urzędu. Życzyła pomyślności w kierowaniu miastem. Wraz z kwiatami otrzymała drobny upominek, który pomógł jej rozpakować włodarz mszańskiego samorządu.

– Lepiej rozpakować ten prezent teraz, bo może się okazać, że pudełko jest puste – żartował Józef Kowalczyk. Ale jak się okazało puste ono nie było. W pudełko opakowany złotym papierem znajdował się zegarek.

Bogumiła Cieżak oficjalnie stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mszanie Dolnej obejmie 1 lutego.

Zobacz również