Spartakiada Zimowa KSM w Konikach. Zapisy do 13 lutego

Spartakiada Zimowa KSM w Konikach. Zapisy do 13 lutego

Slalom gigant na nartach i snowboardzie, slalom gigant dla kapłanów i sióstr zakonnych oraz zjazd „na byle czym” – to konkurencje, w których rywalizować będą mogli uczestnicy VII Ogólnopolskiej Spartakiady Zimowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić do 13 lutego.

Wydarzenie gromadzące co roku młodych ludzi, dla których aktywny tryb życia i rywalizacja fair play są bardzo ważne, rozpocznie się 18 lutego o godz. 8:00 na terenie Stacji Narciarskiej Koninki. Tegoroczne hasło zawodów brzmi „Nabierzcie ducha i sięgnijcie po 7 cudów nie z tego świata”.

Udział w Spartakiadzie jest całkowicie bezpłatny. Obok tradycyjnych konkurencji nie zabraknie także atrakcji dla całych rodzin.

 Dla zwycięzców przewidziano wartościowe nagrody m.in. karnety na stok narciarski, wejściówki do krakowskiego Parku Wodnego, sprzęt sportowy czy książki.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronach internetowych www.krakow.ksm.org.pl i www.spartakiadazimowa.pl. Rejestracja będzie także możliwa w dniu zawodów między godz. 8:00 a 9:00, jednak należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona do 200.

Spartakiadę organizuje KSM Archidiecezji Krakowskiej oraz Stacja Narciarska Koninki we współpracy z Miastem i Gminą Mszana Dolna oraz Gminą Niedźwiedź.

Źródło:sadeczanin.info

Zobacz również