Sprostowanie: Burmistrz na spotkanie nie został zaproszony

Sprostowanie: Burmistrz na spotkanie nie został zaproszony

Władysław Bieda, Burmistrz limanowej przesłał do nas pismo, w którym prosi o sprostowanie artykułu pt. "Nowy most na rzece Łososinka zostanie wybudowany jeszcze w tym roku".

Okazało się bowiem, że burmistrz na spotkanie nie został zaproszony. Artykuł, który został przez nas skopiowy ze strony internetowej starostwa powiatowego wykazuje nieścisłości.

(…) W drugim akapicie artykułu pisze Pan: Obecni podczas interwencji medialnej byli także Jan Puchała Starosta Limanowski i wezwany za zaniechanie procedur – Władysław Bieda burmistrz Miasta Limanowa (…).

Nieprawdą jest, że jakoby Władysław Bieda, burmistrz Limanowej został wezwany przez Pana Wojewodę Józefa Pilcha na spotkanie 11 lutego przy moście łączącym Łososinę Górną z Limanową. Nieprawdą jest, że jakoby Burmistrz zaniechał jakichkolwiek procedur(…).

 W dalszej części przesłanego sprostowania czytamy, że temat mostu dla wojewody małopolskiego nie powinien być dla niego czymś nowym, bo był on znany mu od 2016 roku. Z kolei Władysław Bieda o spotkaniu w dniu 11 lutym nie był przez nikogo informowany, a pojawił się na nim li tylko i wyłącznie jako gospodarz miasta wraz z radnymi.

Artykuł, który został opublikowany był kopiowoany w całości ze strony urzędowej starostwa powiatowego w Limanowej. Do tematu oczywiście będziemy powracać, prosząc jednocześnie Pana Burmistrza Władysława Biedę o wywiad do naszej kamery.

Przesłane przez Pana Burmistrza Limanowej „Sprostowanie” prezentujemy poniżej.

Zobacz również