Studniówka w ZSP im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej

Studniówka w ZSP im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej

28 stycznia dla większości maturzystów ZSP im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej i gości zaproszonych stał się niezwykłym dniem, bowiem uczestniczyli oni we wspaniale zorganizowanym balu studniówkowym naszej kochanej młodzieży klas IV.

Bal rozpoczął się od chwytającego za serce przemówienia uczniów, przywitali oni Dyrekcję Szkoły oraz swoich kochanych Wychowawców bukietami kwiatów oraz pięknymi cytatami, ukazującymi jak ważny jest nauczyciel, a w szczególności wychowawca dla dorastających kobiet i mężczyzn. Podziękowali za przybycie wszystkim zaproszonym w myśl słów Aleksandra Duma „co ofiarowano ze szczerego serca, winno być szczerym sercem przyjęte”.

Następnie zabrał głos przedstawiciel Rady Rodziców, dziękując za całe ciepło i wspaniałą atmosferę jaka panuje w szkole, za przekazywaną wiedzę i rzetelne wychowanie ich dzieci. Pani Dyrektor Halina Bubiłek przywitała wszystkich bardzo serdecznie, życząc wspaniałego balu i uroczyście przecięła wstęgę otwierającą studniówkę 2017.

Następnie młodzież w myśl cytatu z Pana Tadeusza odtańczyła z gracją i wdziękiem Poloneza, najpierw klasa IV TE/TL z wychowawcą Panią Ariettą Liberda Draus oraz IV TH z wychowawcą Panią Anną Urbańską Nowicką. W następnej turze uczestniczyła klasa IV TŻ i UG/TOT z wychowawcą Panią Marią Habrzyk oraz klasa IV TŻ i UG z wychowawcą Jarosławem Kordeczką. Po polonezie nasz wspaniały zespół muzyczny „Teraz My” odśpiewał tradycyjne sto Lat dla Dyrekcji, Nauczycieli i Maturzystów. Poczym zaczęła się wspaniała zabawa taneczna.

Około godziny 22:00 Komitet Studniówkowy zaprosił wszystkich zebranych na program artystyczny przygotowany specjalnie dla kochanych nauczycieli. Pierwszą częścią były muzyczne podziękowania dla poszczególnych nauczycieli, każda nauczycielka otrzymała od maturzystów różę, pięknie pachnącą „Sól na ciało pedagogiczne” oraz specjalnie dobraną piosenkę, ukazującą cechy charakteru, temperament oraz osobowość. Oczywiście o nielicznych nauczycielach uczących w tej szkole nie zapomniano, otrzymali oni natomiast parę skarpet ze specjalnym nadrukiem oraz również kompozycję muzyczną.

Kolejnym punktem imprezy był kabaret – skecz studniówkowy przygotowany przez jedyną, niezastąpioną klasę IV TE/TL. Lekcje w ich wykonaniu były po prostu fantastyczne, dobrali oni bowiem odpowiednie teksty do poszczególnych uczących ich nauczycieli. Cała sala śmiała się i bawiła niesamowicie, niektórych jak się okazało nawet brzuchy rozbolały od tego szaleństwa. Dziękujemy bardzo naszym aktorom z IV TE/TL, będzie nam was bardzo brakowało, zrobiliście przez te cztery lata dużo dla szkoły i nigdy o tym nie zapomnimy.

Na koniec programu artystycznego klasy przedstawiły swoje Czołówki Studniówkowe. Co ukazały nam przygotowane filmiki??? Można jedynie rzec pełen profesjonalizm, mistrzostwo i wspaniałe aktorstwo!!!

Gratulujemy i dziękujemy za chwile radości, uśmiechu, okazanej życzliwości, szczególnie dla wychowawców, którzy zostali obdarowani przez swoich wychowanków różnego rodzaju prezentami. Ale najwspanialszy z nich jak się wyrazili to miłość, którą nasi uczniowie i ich wychowawcy wzajemnie sobie okazują każdego dnia w naszej szkole i poza nią. Cóż można chcieć więcej???

Strona facebooka szkoły zawiera skecze i poloneza: https://www.facebook.com/zspogrodnik.mszanadolna/?ref=ts&fref=ts

Rewelacyjna czołówka studniówkowa klasy IV TE/TL

Zapraszamy do obejrzenia czołówki studniówkowej na kanale szkolnym You Tube ZSP im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej. Na razie wspaniała czołówka klasy IV TE/TL, w najbliższym czasie kolejne się pojawią…

Linki:

  1. Wersja oryginalna   https://www.youtube.com/watch?v=xlQYg2nmW64

Wersja zmodyfikowana na telefon https://www.youtube.com/watch?v=Z3ZjENPzwU8&t=2s

Zobacz również