Grad medali teaekwondzistów UKS KORYO na "Bydgoszcz Cup 2017"

W miniony weekend (25-26 marca) w Bydgoszczyz rozegrany został międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego Puchar Polski "Bydgoszcz Cup 2017". Z tarczą z tych zawodów wracają teaekwondziści UKS KORYO.

W zawodach wzięło udział 700 zawodników z Polski, Irlandii, Czech, Słowacji, Litwy i Łotwy. UKS KORYO startował we wszystkich grupach wiekowych: młodzik, kadet, junior i młodzieżowiec.

Złoty medal zdobyli: Mateusz Szczęsnowski, Karolina Szczesnowska, Izabela Majerczyk. Z kolei srebrny medal wywalczyli: Patrycja Kornaś, Oskar Pilch.
Brązowy medal zdobyli: Wiktor Pajdzik, Małgorzata Gal, Kamil Jaworski, Chlipała Julia, Maksymilian Śmieszek.
Pozostałe miejsca zawodników z Mszany Dolnej. V miejsce wywalczyli: Kujacz Klaudia, Głowacz Ewelina, Woźniak Alicja, Patryk Jaworski, Kacper Piaskowy, Raś Karolina, Wesołowska Żaneta,
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za wysokie wyniki sportowe oraz godne reprezentowanie województwa małopolskiego na zawodach krajowych.