Limanowa. Dariusz Urbanik ma swojego zastępcę

Limanowa. Dariusz Urbanik ma swojego zastępcę

3 kwietnia Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie delegował i powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej podinsp. Krzysztofowi Chochlińskiemu.

Podinsp. Krzysztof Chochliński ma 45 lat i jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie w  zakresie „Zarządzanie organizacją”.  

Pracę w Policji rozpoczął w 1992 roku Od początku służby związany był z pionem prewencji. W 2001 roku został Dowódcą Kompanii Oddziałów Prewencji Policji w Komendzie Stołecznej Policji. W 2005 roku został Zastępcą Komendanta Posterunku w Michałkowicach. W 2006 roku był  mianowany na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Rejonowej Policji Warszawa II. 

Od 2011 roku pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W 2014 roku został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Nowym Sączu. Od 3 kwietnia br. będzie pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej. 

 Krzysztof Chochliński zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Stachaka, który został komendantem policji w Bochni.

Zobacz również