Region. Cztery kolizje w weekend. Iveco zderzyło się z ciągnikiem siodłowym marki Volvo

Region. Cztery kolizje w weekend. Iveco zderzyło się z ciągnikiem siodłowym marki Volvo

Cztery kolizje drogowe odnotowali w miniony weekend na drogach naszego regionu limanowscy policjanci.

W piątkowe popołudnie ok godz. 17.20 w Kasinie Wielkiej doszło do zdarzenia drogowego w którym 34-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco wykonując nieprawidłowo manewr cofania w trakcie włączania się do ruchu doprowadził do zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Volvo wraz z naczepą, którego kierujący w tym momencie wykonywał manewr omijania innego samochodu ciężarowego. Kierujący byli trzeźwi, KPP w Limanowej prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.  

Z kolei w sobotę (11 marca) doszło do 3 kolizji drogowych.

O godz. 18:15 w Kamienicy 21-letniemu kierującemu pojazdem marki BMW bezpośrednio pod pojazd wbiegł pies.

O godz. 19:45 w Limanowej na ul. B. Czecha 30-letni kierujący pojazdem marki Renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do koryta rzeki. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

O godz. 21:15 w Limanowej na ul. J. Marka 33-letni kierujący pojazdem marki BMW włączając się do ruchu okrężnego nie ustąpił pierwszeństwa poruszającemu się prawidłowo kierującemu pojazdem marki Peugeot w wyniku czego doszło do zderzania pojazdów. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

Zobacz również