Zaproszenie na Święto Zawodów w Święto Kobiet

Zaproszenie na Święto Zawodów w Święto Kobiet

Już w najbliższą środę (8 marca) zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjów, ich rodziców i nauczycieli na kolejną edycję Święta Zawodów. Odbędzie się ona w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej przy ulicy Zygmunta Augusta 8.

Uroczyste otwarcie ekspozycji i przywitanie gości rozpocznie się o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej szkoły. Potem grupy gimnazjalistów będą mogły odwiedzać przygotowane dla nich stoiska i ekspozycje. Zaprezentują się szkoły : Zespół Szkół nr 1 z Limanowej, Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych z Mszany Dolnej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Mszany Dolnej i gospodarz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Limanowej.

Młodzież będzie miała okazje nie tylko zobaczyć bogato wyposażone pracownie do kształcenia zawodowego, ale także zapoznać się z przygotowaną  ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.

Tegoroczna edycja Święta Zawodów będzie również promocją ruszającego, nowego projektu z poddziałania 10.2.2 – Kształcenie zawodowe uczniów, który to umożliwi wyposażenie pracowni dydaktycznych w szkołach zawodowych powiatu limanowskiego, a także da możliwości bezpłatnego  skorzystania przez uczniów z szeregu kursów, zajęć i staży w różnych branżach zawodowych.

Zobacz również