Zmarła Grażyna Mizgała. Była Przewodniczącą Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” szpitala w Limanowej

Zmarła Grażyna Mizgała. Była  Przewodniczącą Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” szpitala w Limanowej

Zmarła Grażyna Mizgała. Była Przewodniczącą Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność”
działającej w Szpitalu Powiatowym im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej.

– Szczere kondolencje dla rodziny i najbliższych – mówi Marcin Radzięta, dyrektor Szpitala Powiatowego im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej.

– Przez lata współpracowaliśmy ze sobą i choć czasem były między nami różnice, to zawsze dochodziliśmy do porozumienia, bo zarówno mi jak i Pani Grażynie chodziło przede wszystkim o dobro pracowników. Będzie nam jej na pewno brakowało.

W podobnym tonie o Ś.P. Grażynie Mizgale wypowiada się Jan Puchała

– Z wielkim smutkiem i żalem przyjąłem tą wiadomość. Starosta Limanowski zaznaczył, że tak charyzmatycznej osoby jaką była Przewodnicząca Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” pewnie już nie będzie.

– Ceniłem ją za to, że miała swoje zdanie, którego zawsze broniła jak taka prawdziwamatka. Dbała o prawa pracowników, których reprezentowała. Była na pewno charyzmatyczną osobą. Głębokie wyrazy współczucia i żalu dla rodziny.

(…)Zawsze pełna anergii i radosna – zarażała nas optymizmem. Nieugięta w walce dodawała innym męstwa. wspólczująca i serdeczna – była wsparciem w trudnych chwilach(…). Tak o Grażynie Mizgale można przeczytać na stronie internetowej solidarnosc.org.pl

Grażyna Mizgała zmarła w poniedziałek. Miała 63 lata.


Zobacz również