Gmina Mszana Dolna. Panie miały łzy w oczach…ze szczęścia

Gmina Mszana Dolna. Panie miały łzy w oczach…ze szczęścia

– Panie miały łzy w oczach…ze szczęścia. Tak Bolesław Żaba, Wójt Gminy Mszana Dolna skwitował obecność mieszkańców Olszówki i Kasinki Małej, którzy przyszli na piątkową sesję podziękować gospodarzowi gminy za wyremontowanie osiedlowych dróg.

Ale kiedy Bolesław Żaba Wójt Gminy Mszana Dolna wypowiadał te słowa mieszkanek osiedli Szczypki i Woźniaki z Kasinki Małej oraz Bale z Olszówki już na sali nie było. 

– Panie miały łzy w oczach…zauważył Bolesław Żaba. Dopiero szelest i pogłos wśród niektórych radnych sprawił, którzy tego szczęsciach w oczach mieszkanek gminy nie dostrzegli – sprawił, że włodarz mszańskiego samorządu dopowiedział: – To były łzy szczęścia.

Wcześniej Panie podziekowały za wykonane prace, a wójt przyznał, że jest zaskoczony tą wizytą. Cieszył się, że w końcu ktoś zauważa solidnie wykonana pracę na rzecz mieszkańców. – Mam nadzieję, że i lokalne media wspomną coś na ten temat. Zawsze przy realizacji takich inwestycji napotykamy na wiele trudności. Dlatego dziękujemy mieszkańcom za zrozumienie i za życzliwe podejście – zaznaczył wójt Żaba. 

Zobacz również