Pomóż policji odnaleźć sprawcę śmiertelnego potrącenia w Słopnicach

Pomóż policji odnaleźć sprawcę śmiertelnego potrącenia w Słopnicach

Komisariat Policji w Tymbarku oraz Komenda Powiatowa Policji w Limanowej prowadzi czynności w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 13 kwietnia (czwartek) ok. godz. 22:20 w miejscowości Słopnice na drodze osiedlowej.

– Ze ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że  nieznany kierujący najprawdopodobniej potrącił pieszego – mówi Jolanta Mól, rzecznik KPP w Limanowej.

W wyniku zdarzenia 37-letni mężczyzn zmarł na miejscu. Pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza wraz z technikiem. Zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych.

– Zwracamy się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia z prośbą o kontakt. Każda dodatkowa informacja może pomóc ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku – dodaje J. Mól.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej osobiście lub pod nr tel. 18-3379-401 lub 997 lub z najbliższa jednostka policji.

Fot.:arch TV28

Zobacz również