Region. To były bezpieczne święta na drogach powiatu

Region. To były bezpieczne święta na drogach powiatu

To były bezpieczne święta na drogach powiatu – mówią limanowscy policjanci. Odnotowali oni kilka niegroźnych kolizji w ciągu całego świątecznego weekendu.

W sobotę 15 kwietnia o godz. 9:55 w Limanowej na ul. Łazarskiego 45-letnia kierująca samochodem marki Citroen podczas cofania z parkingu uderzyła w samochód marki Renault który znajdował się na pasie jezdni. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Pani została ukarana mandatem.

W poniedziałek 17 kwietnia o godz. 13:40 w Podłopieniu 21-letni kierujący pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i  na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik, a następnie uderzył w słup energetyczny, który się przewrócił na ogrodzenie przy prywatnej posesji. Kierujący był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Również w poniedziałek o godz. 20:20 w Limanowej na ul. Tarnowskiej 34-letni kierujący pojazdem marki Peugeot najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Ford. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem. 

Zobacz również