Krzysztof Lisak z Otwocka zwycięzcą maratonu Kierat 2017

Krzysztof Lisak z Otwocka na gorąco komentuje swój start i zwycięstwo w maratonie Kierat 2017. Drugi na mecie zameldował się Konrad Ciuraszkiewicz, a trzecie miejsce ex-equo zajęli Maciej Więcek i Michał Jędroszkowiak. Gratulujemy!

Zwycięzca Kiaratu Krzysztof Lisak z Otwocka na pokonanie 100 km trasy wiądącej szlakami Beskidu Wyspowego i Gorców potrzebował 14 godzin i 26 minut. Drugi na mecie Konrad Ciuraszkiewicz do zwycięzcy stracił godzinę i 3 minuty. Maciej Więcek z Krakowa i Michał Jędroszkowiak z Książa Wielkopolskiego na mecie osiagnęli czas 15 godzin i 24 minut, tracąć do Konrada Ciuraszkiewicza jedną minutę.

Najlepszy z zawodników z naszego regionu był Bartłomiej Karabin, który zajął piątą lokatę. Dobrzanin do zwycięzcy stracił godzinę i 44 minuty.

Zwycięzca na gorąco skomentował swój trumf w Kieracie. A wkrótce obszerna relacja z całego wydarzenia. W czołowej „10” na 9 miejscu uplasował się zawodnik Limanowa Forrest – Paweł Michalik.