Region. Kolizyjny weekend na drogach powiatu. Dachowanie Seata w Mszanie Górnej

Region. Kolizyjny weekend na drogach powiatu. Dachowanie Seata w Mszanie Górnej

Cztery kolizje w sobotę i dwie w niedziele. To bilans mijającego weekendu na drogach powiatu limanowskiego.

W sobotę o godz. 12.00 w Słopnicach kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus na łuku drogi w prawo w trakcie wymijania z innym pojazdem, zjechał z drogi i najechał na słupek ogrodzeniowy przy prywatnej posesji po czym odjechał. Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Ok. 18:00 w Młynnem 20-letnia kierująca Peugeot’em nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Renault Kangoo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierująca została ukarana mandatem.

Ok. godz. 22:00 w Tymbarku 19-letni kierujący pojazdem marki Kia najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Peugeot. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. 

W niedzielę ok. 7:50 w Mszanie Górnej 50-letni kierujący pojazdem marki Seat nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas, uderzył w barierę energochłonna a następnie doprowadził do wywrócenia pojazdu. Kierujący był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

O godz. 13:35 w Mszanie Dolnej na ul. Krakowskiej 44-letni kierujący pojazdem marki Seat Alhambra najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Toyota, który to następnie uderzył w poprzedzający go pojazd marki Ford, który również w wyniku zdarzenia uderzył w stojący przed nim pojazd marki Renault. Sprawca kolizji ukarany mandatem, kierujący trzeźwi.

Zobacz również