Zaproszenie. Dzień dziecka w Starej Wsi

Zaproszenie. Dzień dziecka w Starej Wsi

Loteria z mnóstwem atrakcyjnych nagród, DARMOWE karuzele i zamki dmuchane, kraina zabawy z animatorami w "SMYKOLANDII" – to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na najmłodszych podczas Gminnego Dnia Dziecka w Starej Wsi I. Wspólne świętowanie Dnia Dziecka z Gminą Limanowa odbędzie się w niedzielę 28 maja na stadionie sportowym , początek o godz. 14.00.

Gminny Dzień Dziecka pod hasłem „Wójt Gminy Limanowa Dzieciom” będzie również okazją do podsumowania tegorocznej IV edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa  – „Młodzi artyści Gminy atakują”, wręczenia nagród laureatom tegorocznej edycji Przeglądu oraz podziękowań opiekunom grup uczestniczących w konkursach z poszczególnych szkół.

Ponadto wykonawcy uczestniczący w konkursach śpiewu, tańca i scenek teatralnych w ramach tegorocznej edycji Przeglądu „MaGa” będą mieli okazję wystąpić ponownie na scenie – tym razem w plenerze  przed większą publicznością.

Podczas Gminnego Dnia Dziecka w Starej Wsi zaplanowano także „KOLOROWE SZALEŃSTWO” czyli Festiwal Kolorów z „Firewall Music” oraz … – LOTERIĘ z atrakcyjnymi nagrodami!  W trakcie trwania Dnia Dziecka odbędzie się również prezentacja wozu strażackiego przez ochotników z OSP Stara Wieś I.
Na miejscu dostępne będą lody, wata cukrowa, popcorn, gofry oraz mała gastronomia, a także   ufundowane przez sponsorów  – Firmę TYMBARK – soczki  oraz Firmę KORAL – lody!
Na najmłodszych czekamy już od godz. 14.00 życząc udanej zabawy!

Zobacz również