Limanovii zwycięstwo uciekło w ostatnich minutach. Mecz rewanżowy już w sobotę

Zaciętą walkę o zwycięstwo w pierwszym meczu barażowym o awans do III ligi stoczyła Limanovia z zespołem Wiślanie Jaśkowice. Mecz zakończył się remisem 1-1(1-0). Bramkę dla Limanovii w 45 minucie pierwszej połowy strzelił Kandel, a wyrównał w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Paweł Szwajdych.

MKS LIMANOVIA: Wojciech Mastalerz – Szymon Witek, Michał Ruchałowski, Maciej Ślazyk, Walid Kandel – Kamil Kurczab, Józef Piwowarczyk, Sebastian Jacak, Tomasz Lichota (60 Karol Mus), Kaczor (80 Grzegorz Mus) – Marcin Kurek.

WIŚLANIE: Ropek – Radwański, Marcin Morawski, Piekarski, P. Morawski (53 Kuliszewski) – Białek (73 Sosin), Michał Morawski, Węgrzyn, M. Krasuski – Szwajdych (90+5 J. Krasuski), Wcisło.