Weekend na drogach. Rowerzysta zajechał drogę motocykliście

Weekend na drogach. Rowerzysta zajechał drogę motocykliście

Limanowscy policjanci podsumowali weekend na drogach regionu. Zatrzymano nietrzeźwego kierowce w Lubomierzu. Doszło również do kolizji drogowej w Mszanie Dolnej, a w Kaninie rowerzysta zajechał drogę motocykliście.

10 czerwca (sobota) w Mszanie Dolnej na ul. M. Konopnickiej 33-letnia kierująca pojazdem marki Toyota włączając się do ruchu nie udzieliła pierwszeństwa prawidłowo jadącej kierującej pojazdem marki Toyota. Kierujące były trzeźwe. Sprawczyni ukarana mandatem.

W niedzielę 11 czerwca ok. godz. 12:40 w Lubomierzu patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego pojazdem marki Opel Vectra. 48-letni mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

O godz. 17:20 w Kaninie 17-letni kierujący motocyklem marki Yamaha na łuku drogi prawdopodobnie w wyniku „zajechania” drogi przez N/N rowerzystę wpadł w poślizg i wypadł z drogi. Kierujący został zabrany do szpitala, w którym pozostał z uwagi na obrażenia jakich doznał. Był trzeźwy. Sprawę prowadzi KPP w Limanowej 

Zobacz również