Wiślanie Jaśkowice vs MKS Limanovia. Transmisja Tekstowa LIVE

O godzinie 17.00 w Skawinie przy ulicy Miskiewicza rozpoczynie się spotkanie barażowe o awans do III ligi pomiędzy zespołem Wiślanie Jaśkowice a MKS Limanovią. Pierwsze spotkanie w Limanowej zakończyło się remisem 1-1. Transmisję prowadzi Krzysztof Orzeł.

Wiślanie Jaśkowice – Limanovia Limanowa 2:1 (1:0, 1:1)

1:0 P. Szwajdych (36)

1:1 P. Kaczor (82) z karnego

2:1 D. Białek (104) z wolnego

Wiślanie: S. Ropek – K. Radwański, Marcin Morawski (69’ D. Węgrzyn), M. Piekarski, P. Galos – Piotr Morawski (46’ K. Uliszewski), D. Białek, Michał Morawski, M. Krasuski – P. Szwajdych (86’ J. Krasuski), M. Wcisło (80’ P. Sosin) – trener: Wojciech Ankowski

Limanovia: W. Mastalerz – Sz. Witek, M. Ruchałowski, W. Kandel (76’ D. Kurczab), K. Kurczab – P. Kaczor (102’ D. Wsół), M. Ślazyk, M. Kurek, J. Piwowarczyk – S. Jacak, G. Mus (75’ K. Mus) – trener: Andrzej Paszkiewicz

Sędziował: Seweryn Kozub z Brzeska

Widzów: 1200

Żółte kartki: K. Uliszewski, M. Wcisło, J. Krasuski, P. Łukasik (na ławce rezerwowych) – Wiślanie, Sz. Witek, S. Jacak – Limanovia

Czerwone kartki: K. Uliszewski (75’ konsekwencja drugiej żółtej), M. Wcisło (85’konsekwencja drugiej żółtej, otrzymanej już po zejściu z boiska na ławce rezerwowych).

Rozpoczynamy transmisję meczu:

1′ Mecz się właśnie rozpoczął. Od środka rozpoczęli zawodnicy Limanovii.

2′ Rzut rożny dla gospodarzy. Dawid Białek dosrodkowywal w pole karne, ale piłka była zagrana zbyt mocno i opuściła plac gry.

3′ Limanovia ma problemu z wyjściem ze swojej połowy. Wiślanie atakują wysokim pressingiem

5′ Rzut rożny dla Limanovii. Dośrodkowanie Sebastiana Jacaka i piłkę poza pole karne głowa wybija Maciej Wcisło.

6′ Jacak ostro zaatakowany przez Galosa. Rzut wolny dla Limanovii.

7′ Kolejne dośrodkowanie Jacaka i tym razem obrońcy gospodarzy wybili piłkę na rzut rożny, po którym nie było żadnego zagrożenia pod bramką Wiślan.

9′ Prostopadle podanie w kierunku Macieja Wcisło i sędzia liniowy podnosi chorągiewkę, był spalony.

14′ Niecelne dośrodkowanie Marcina Morawskiego i od bramki wznowi woj ich Mastalerz.

16′ Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Jak na razie lepsze wrażenie sprawiają zawodnicy Limanovii, którzy spokojnie rozgrywając piłkę próbują przedostać się pod bramkę gospodarzy.

19′ Prostopadle podanie Piwowarczyka w kierunku wychodzącego Kamila Kurczaba. Kapitana Limanovii uprzedził jednak dobrze wychodzący z bramki Sebastian Ropek.

21′ Wiślanie prezentują bardzo siłowy styl gry. Sędzia główny przymyka oko na wiele niebezpiecznych zagrań z ich strony.

25′ Bardzo dobra sytuacja dla drużyny Wiślanie Jaśkowice. Galos po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył głową na bramkę, ale piłkę na piątym metrze zablokował Ruchałowski.

29′ Groźne uderzenie Kaczora z 30. metrów, ale Sebastian Ropek bez większych problemów złapał piłkę.

32′ Indywidualna akcja Piwowarczyka zakończona strzałem. Piłka po odbiciu od jednego z obrońców wychodzi na rzut rożny.

33’ Jacak dośrodkowuje z rzutu rożnego i głową na bramkę uderza Walid Kandel, jednak futbolówka leci około metr ponad bramką gospodarzy.

36′ GOOOOL DLA DRUŻYNY WIŚLANU JAŚKOWICE. Wrzutka z rzutu rożnego wprost na głowę Pawła Szwajdycha, który uderza nie do obrony! Wiślanie na prowadzeniu.

41′ Groźne uderzenie Marcina Morawskiego z 25. metrów, jednak dobrze w tej sytuacji zachował się Wojciech Mastalerz.

45′ Sędzia główny doliczył jedną minutę do pierwszej części gry.

46′ Koniec pierwszej połowy.

46′ Druga połowa rozpoczęta.

49′ Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

52′ Potężne uderzenie Macieja Wcisło z pola karnego i piłką zatrzymuje się na bocznej siatce bramki Limanovii.

54′ Białek pognał skrzydłem i wpadł w pole karne gości, jednak w ostatniej chwili zatrzymał go interweniujący Ruchałowski.

56′ Limanovia zamknęła rywali na własnej połowie, ale jej zawodnicy nie potrafią przedrzeć się pod bramkę Wiślan.

60′ Mocne uderzenie Piwowarczyka z 35. metrów i piłką leci wysoko ponad bramką.

63′ Kaczor próbował przedrzeć się w pole karne gości, ale nie zdołał minąć dwóch obrońców drużyny z Jaśkowic.

67′ Piękne uderzenie lobem Pawła Szwajdycha i Maciej Ślazyk wybija piłkę z linii bramkowej Limanovii!

69′ Potężne uderzenie Kaczora z rzutu wolnego z około 30 metrów i piłka odbija się od poprzeczki!

73′ Szereg błędów w wykonaniu limanowskich obrońców. Wiślanie przeprowadzają bardzo groźne kontrataki.

75′ Czerwoną kartką w konsekwencji dwóch żółtych kartek ukarany Konrad Kuliszewski! Gospodarze w dziesiątkę!

77′ Techniczne uderzenie Jacaka i dobra interwencja Ropka. Będzie rzut rożny dla Limanovii.

78′ Źle dośrodkowanie Kaczora i od bramki wznowi Sebastian Ropek.

80′ Rzut karny dla Limanovii!

82′ GOOOOL DLA LIMANOVII! PIOTR KACZOR ZMYLIŁ SEBASTIANA ROPKA I UDERZYŁ W PRAWY RÓG BRAMKI!

85′ Paweł Szwajdych ucierpiał w starciu z jednym z zawodników Limanovii. Gospodarze mają ogromne pretensje, że sędzia nie odgwizdał faulu. Gramy dalej.

88′ Limanowanie spokojnie rozgrywają piłkę na połowie gości. Czekają na możliwość posłania prostopadłej piłki.

90′ Sędzia główny doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

90+2′ Rzut rożny dla drużyny gości.

90+3′ Dośrodkowanie w pole karne i piłkę głową wybija Maciej Ślazyk

90+4′ Limanowianie rozgrywają piłkę w linii obrony. Wiślanie nie próbują nawet podejść.

90+5′ Mateusz Krasuski przejął piłkę i uderzył na bramkę, lecz świetnie interweniował Wojciech Mastalerz!

90+5′ Koniec meczu! Przed nami trzydziestominutowa dogrywka!

DOGRYWKA

90′ Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

93′ Warunki atmosferyczne nie sprzyjają rozgrywaniu dogrywki. Zawodnicy wyglądają na zmęczonych. Zobaczymy czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

97′ Limanovia ma przewagę w posiadaniu piłki, ale w żaden sposób nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

100′ Jacak miał dobrą okazję do oddania strzału z 20 metra, ale w ostatniej chwili stracił piłkę.

103′ Jeden z zawodników gospodarzy faulowany na 20. metrze od bramki Limanovii. Będzie rzut wolny.

105′ GOOOOL DLA DRUŻYNY WIŚLANU JAŚKOWICE! Dawid Biały uderzył bezpośrednio na bramkę Mastalerza, a ten popełnił fatalny błąd i piłką wpadła do siatki!

105′ Koniec pierwszej połowy dogrywki.

105′ Początek drugiej połowy dogrywki.

108′ Limanowanie próbują atakować, ale w żaden sposób nie potrafią przedrzeć się przez szeregi obronne gospodarzy.

110′ Dośrodkowanie Kamila Kurczaba z głębi pola i niecelne uderzenie głową Damiana Wsoła.

112′ Szymon Witek minął kilku zadowników gości i podał na skrzydło do Czaji, ale ten znajdował się na pozycji spalonej.

115′ Czas dogrywki dobiega końca, a zawodnicy Limanovii nadal nie potrafią wejść w pole karne Wiślan.

117′ Gospodarze mądrze utrzymują się przy piłce w narożniku boiska, na połowie Limanovii.

119′ Sebastian Jacak świetnie dośrodkował w pole karne, a tam głową uderzył jeden z zawodników Limanovii, ale nieprawdopodobną interwencją na linii bramkowej popisał się Sebastian Ropek!

120′ Sędzia główny doliczył jedna minutę do dogrywki.