Niespokojny weekend na drogach. Pięć kolizji drogowych

Niespokojny weekend na drogach. Pięć kolizji drogowych

Miniony weekend można określić jako niespokojny. Na drogach powiatu limanowskiego doszło do 2 wypadków w tym jeden ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci odnotowali pięć kolizji

1 lipca o godz. 12:15 w Młynnem 31-letnia kierująca pojazdem marki Fiat Punto nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w skarpę. Kobieta wraz z 2 dzieci trafiła do szpitala. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Za kolizję została ukarana mandatem.

O godz: 21:30 w Mszanie Górnej 18-letnia kierująca pojazdem marki VW Golf najechała na tył poprzedzającego pojazdu marki Audi. Kierujący trzeźwi, kierująca ukarana mandatem. 

2 lipca o godz. 15:00 w Nowym Rybiu, 21-letni kierujący pojazdem marki VW LT nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym kierującym pojazdem marki Iveco. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem.

O godz. 15:20 w miejscowości Łososina Górna 52-letnia kierująca pojazdem marki Toyota nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem a następnie uderzyła w barierę energochłonną. Kierująca ukarana mandatem.

O godz. 16:00 w Kasince Małej 32-letni kierujący pojazdem marki Peugeot nie zachował bezpiecznej odległości w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Opel Astra. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem. 

Zobacz również