Policja podsumowuje weekend. W Podłopieniu 84-letnia potrącona przez kierowcę Golfa

Policja podsumowuje weekend. W Podłopieniu 84-letnia potrącona przez kierowcę Golfa

Limanowska policja podsumowała miniony weekend. Do najgroźniejszego zdarzenia doszło w Podłopieniu, gdzie została potrącona 84-letnia kobieta.

21 października o godz.: 21:10 w Słopnicach 44-letnia kierująca pojazdem marki Infiniti włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z kierującym pojazdem marki VW Golf.  Kierujący trzeźwi, sprawczyni ukarana mandatem.

Zdarzenia drogowe z 22 października 2017 r: 

O godz. 13:30 w Rupniowie 23-letni kierujący pojazdem marki Audi A4  nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku kierującym pojazdem marki Skoda Octavia. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem.

Z kolei w Młynnem ok. 19:50, 19-letni  kierujący pojazdem marki Renault Clio w wyniku niedostosowania prędkości do panujących na drodze warunków, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie przy prywatnej posesji. Kierujący trzeźwy, został ukarany mandatem.

O godz.: 22:10 w Podłopieniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika że 18-letni kierujący pojazdem marki VW Golf potrącił  84-letnią pieszą która nieostrożnie weszła na jezdnię. W wyniku zdarzenia kobieta została zabrana do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Tymbarku.

O godz.: 12:15 w Dobrej policjanci zatrzymani kierującego pojazdem marki VW Golf. Mężczyzna miał ok 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Sprawa trafi do sądu. 

Zobacz również