Policja podsumowuje weekend. Wypadek z udziałem motocyklisty w Limanowej

Policja podsumowuje weekend. Wypadek z udziałem motocyklisty w Limanowej

Limanowska policja podsumowuje miniony weekend. Policjanci odnotowali kilka niegroźnych kolizji. Zdarzył się także wypadek drogowy z udziałem motocyklisty, ale nie był on jedynym podczas ostatniej soboty września i pierwszej niedzieli pażdziernika

Zdarzenia drogowe z 29 września 2017 roku:

Ok. godz. 22.00 w Łostówce pieszy idąc po drodze wtargnął pod jadący prawidłowo pojazd m – ki Honda. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a pieszy został ukarany mandatem. 

Zdarzenia drogowe z 30 września 2017 roku: 

Ok. godz. 8.00 w Mszanie Dolnej na ul. Słomka kierujący pojazdem m – ki Opel wykonując manewr omijania doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem m – ki VW. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a sprawca został ukarany mandatem.

Ok. godz. 19.00 w Szczyrzycu 10 – letnie dziecko na oznakowanym przejściu dla pieszych wtargnęło pod przejeżdżającą Hondę uderzając w jego bok.

– Dziecko zabrane zostało do szpitala w Limanowej i nie doznało poważnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Z nieletnią pieszą przeprowadzono rozmowę dyscyplinującą w obecności jej matki – infrmuje Henryk Sopata z Limanowskiej policji.

Zdarzenia drogowe z 01 października 2017 roku:

Ok. 11.45 w Limanowej na ul. Krakowskiej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem m – ki Honda podczas wyprzedzania w miejscu niedozwolonym dwóch samochodów osobowych doprowadził do zderzenia z jednym z nich, pojazdem m –ki Audi.

– Kierujący motocyklem oraz jego pasażerka zostali zabrani do szpitala w Limanowej. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że pasażerka nie doznała poważnych obrażeń i została zwolniona do domu. Z kolei kierujący motocyklem pozostał w szpitalu – mówi Henryk sopata z limanowskiej policji.

Czynności w tej sprawie prowadzone będą w KPP Limanowa.

Zobacz również