Region. Cztery "poniedziałkowe" kolizje na drogach powiatu

Region. Cztery "poniedziałkowe" kolizje na drogach powiatu

Cztery kolizje odnotowali limanowscy policjanci w miniony poniedziałek. W zdarzeniach tych nikt nie doznał żadnych obrażeń.

Ok. godz. 11.00 w Męcinie kierujący pojazdem m- ki Fiat nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego doprowadził do potrącenia kierującego motorowerem m – ki Aprilla. Kierowcy biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

Z kolei w Zamieściu o godz. 12.35 kierujący pojazdem ciężarowym m – ki Iveco oraz kierujący pojazdem ciężarowym m –ki Volkswagen nie zachowali właściwych środków ostrożności podczas wymijania w wyniku czego doprowadzili do kolizji pojazdów. Kierowcy biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi, obydwaj zostali ukarani mandatem.

Po południu w Mszanie Dolnej na ul. Zakopiańskiej kierujący pojazdem m – ki Rover skręcając w lewo doprowadził do zderzenia z pojazdem m- ki Mercedes, który w tym czasie go wyprzedzał. Kierowcy biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

Ostatnim odnotowanym zdarzeniem była kolizja w Skrzydlnej. Kierowca Opla na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem m – ki Audi doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierowcy biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

 

Zobacz również