Policjantka z Limanowej brązową medalistką Mistrzostw Polski w boksie

Policjantka z Limanowej brązową medalistką Mistrzostw Polski w boksie

Pracująca na co dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej st. posterunkowa Ewa Bulanda została brązową medalistką Mistrzostw Polski w boksie. To już jej 4 medal w Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie sportu.

Od 22 – 25 lutego b.r. w Grudziądzu odbywały się Mistrzostwa Polski Kobiet w Boksie. W zawodach uczestniczyło około 200 zawodniczek. W rywalizacji udział wzięła również policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej st. posterunkowa Ewa Bulanda. W kategorii 48 kilogramów wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski w boksie. To już jej 4 medal w Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie sportu. Limanowska funkcjonariuszka na swoim sportowym koncie w kickboxingu posiada aż 19 tytułów mistrzyni Polski, zdobyła wicemistrzostwo świata, brązowy medal mistrzostw świata wersji Full contact, mistrzostwo Europy, a także 2 złote medale pucharu świata i 2 złota pucharu Europy w tej dyscyplinie.

– Na co dzień Ewa jest policjantem w Wydziale Dochodzeniowo Śledczym w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej. Do policji wstąpiła w 2016 roku, bo jak mówi służba w mundurze była jej marzeniem. Sukces policjantki nie jest przypadkiem, gdyż ćwiczy od 12 lat. Po służbie cały jej wolny czas zajmuje sport, który oprócz pracy jest jej życiową pasją. Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów. – czytamy na stronie Małopolskiej Policji 


Źródło/fot.: www.malopolska.policja.gov.pl

 

Zobacz również