Stronie. BMW wypadło z drogi i wpadło do przydrożnego rowu

Stronie. BMW wypadło z drogi i wpadło do przydrożnego rowu

Wczoraj przed godziną 19.00 w miejscowości Stronie samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego w rowu. Pojazdem podróżowało pięć osób, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

18 marca br. około godziny 18.45 służby otrzymały informacje o zdarzeniu w miejscowości Stronie. Do akcji ratowniczej zadysponowano strażaków z JRG Limanowa, OSP Stronie i OSP Łukowica, a także policję i pogotowie ratunkowe.  

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki BMW, którym podróżowało pięć osób wypadł z drogi i wpadł do pobliskiego rowu.

– 19-letnia kierująca pojazdem marki BMW nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.  informuje mł. asp. Jolanta Mól, rzecznik prasowy KPP w Limanowej

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Wszystkie osoby o własnych siłach opuściły pojazd. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz samochodu, a także opieką nad poszkodowanymi do momentu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. 

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Łukowicy

Zobacz również