Mszana Dolna. Chyba nie jest aż tak źle…z tym objazdem. A w sobotę "akcja korkowa" z kawą i herbatą

Mszana Dolna. Chyba nie jest aż tak źle…z tym objazdem. A w sobotę "akcja korkowa" z kawą i herbatą

Już trzy dni kierowcy chcący dojechać do Zakopanego korzystają z objazdu przez Mszanę Dolną. Wiele wskazywało na to, że stolica Zagórzan zostanie zakorkowana, a wielu mówiło o pandemonium czy armagedonie komunikacyjnym. Co prawda samochodów przez Mszanę Dolną przejeżdża więcej, ale nie na tyle aby miasto stanęło w korku.

W sobotę 21 kwietnia od godziny 8.00 w ciągu ulicy Krakowskiej zostanie zorganizowana akcja: „Posmakuj w korku”.
– Będziemy częstować kierowców przekąskami własnego wyrobu – mówi Agata Aksamit z pensjonatu Szczebel, który tą akcję zainicjował.

– Będą regionalne paszteciki, rolady faszerowane, mięsa pieczone, kiełbasa wiejska, kabanos. Dla tych, którzy zgłodnieją od stania w korku, będziemy serwować pyszne kanapki na wynos. Wszystko bez wychodzenia z samochodu. Mamy również przygotowane stanowisko przy wjeździe do naszego pensjonatu, z lodówką pełną zimnych napojów, a także z kawą i herbatą. Dla podróżujących będzie przygotowana promocyjna cena obiadów. Zapewniamy także miłą atmosferę, a dla wszystkich miłośników gór będą do dyspozycji urokliwe widoki Beskidzkich Wysp oraz pyszny obiad – dodaje Agata Aksamit.

Zobacz również