VII Tour Mszana Dolna. Trekking dla odważnych po „Beskidzkich Wyspach”

VII Tour Mszana Dolna. Trekking dla odważnych po „Beskidzkich Wyspach”

1 maja w górach? Dlaczego nie. Wszyscy Ci, którzy chcą się sprawdzić i zdobyć sześć szczytów w jeden dzień organizatorzy VII Touru Mszana Dolna zapraszają na spacer po beskidzkich wyspach.

Akcja rozpocznie się już o godz. 5.00 – wyjściem na trasę pod opieką przewodników z miejsca zbiórki, czyli Schroniska „Baza Lubogoszcz”

Trasa:
Schronisko „Baza Lubogoszcz” – szlak czarny i czerwony Lubogoszcz – szlak zielony Mszana Dolna – szlak czarny Adamczykowa – Potaczkowa – bez szlaku Raba Niżna – szlak zielony i czerwony Luboń Wielki – szlak czerwony i zielony Mała Góra – Szczebel – szlak czarny Mszana Dolna – Schronisko „Baza Lubogoszcz” .
Godz. 16.00 – Zakończenie Schronisko „Baza Lubogoszcz” – grill, wręczenie pamiątkowych odznak i przejście do Mszany Dolnej.

Udział jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszej rejestracji, wystarczy przyjść na miejsce zbiórki o godz. 5.00 w Schronisku „Baza Lubogoszcz” Kasinka Mała. 
Trekking jest wymagający z uwagi na długość trasy 32 km oraz różnicę wzniesień 1800 m i mogą w nim wziąć udział turyści o dobrej kondycji i dobrego zdrowia. 
Każdy uczestnik bierze udział w Tourze Mszana Dolna na własną odpowiedzialność. 
Na zakończenie przewidziany jest grill oraz pamiątkowe odznaki i stemple.

Noclegi wraz z wyżywieniem można rezerwować w schronisku „Baza Lubogoszcz” 
tel. 18/3313001, email: lubogoszcz@mszana.pl

Zobacz również