Wiedza i szybki refleks, ale i szczęście potrzebne jest w tym teleturnieju – mówi Piotrek Ceklarz o swoim występie w turnieju "Jaka To Melodia"

Wiedza i szybki refleks, ale i szczęście potrzebne jest w tym teleturnieju – mówi Piotrek Ceklarz o swoim występie w turnieju "Jaka To Melodia"

Piotr Ceklarz, student z Kasiny Wielkiej, zakochany w Tatrach i Beskidach, miłośnik fotografii i muzyki, wystąpił 14 i 15 maja w popularnym programie telewizyjnym „Jaka to melodia?”

W pierwszym odcinku udało mu się zakwalifikować do 4 rundy; niestety, nie odgadł trzech z siedmiu finałowych piosenek. 15 maja swoją przygodę zakończył na 3 rundzie.

Pierwszy swój występ w telewizji miałem już pół roku temu, w październiku, w tym samym programie – informuje kasinianin. Prawdopodobnie za pól roku wystąpię znowu, aby spróbować w końcu wygrać.  To było moje marzenie, aby spróbować swoich sił w tym właśnie programie. Lubię muzykę, mam dużo płyt, lubię nowe wyzwania, stąd decyzja, aby zweryfikować swoją wiedzę – dodaje Piotr. Teraz już wiem, że nie liczy się tutaj tylko wiedza i szybki refleks, ale o wygranej decyduje przede wszystkim odrobina szczęścia…

Piotr Ceklarz to kolejny mieszkaniec Gminy Mszana Dolna, który zdecydował się na udział w tym teleturnieju. Wcześniej do muzycznej rywalizacji zgłosiła się m. in. Maja Macuga z Raby Niżnej i Piotr Kowalik z Olszówki.  Czym „Jaka to melodia?” przyciąga  swoich uczestników?

Jeśli chodzi o program to mam same pozytywne emocje – podkreśla Piotr Ceklarz. W trakcie realizacji nagrania programu panuje bezstresowa, miła i ciepła atmosfera. Ekipa, która prowadzi program, to profesjonaliści. Podsumowując  – to bardzo ciekawe doświadczenie.

Źródło:UG Mszana Dolna

Zobacz również